Rozbudowa sieci komputerowych – jablotron ja 82k

Mając dużą sieć radiową, wcześniej czy później staniemy przed potrzebą rozszerzenia jej o kolejny adresy sieciowe. Instalacja skomplikowanych urządzeń do nie mały koszt, zwłaszcza jeśli jesteśmy tylko małą firmą osiedlową. Okazuje się że na rynku jest cała masa urządzeń przeznaczonych właśnie dla takich odbiorców jak my.

jablotron ja 82k

Podstawowym urządzeniem tego typu jest JA-82R to moduł radiowy do central jablotron ja 82k serii OASiS JA-82K i JA 82K i wielu wielu innych. 
Moduł montowany jest wewnątrz centrali poprzez specjalne złącze. W zestawie jest antena wewnętrzna oraz zewnętrzna, którą należy zamontować w obudowie JA-82K lub odpowiadającej jej JA-3K i podpiąć przez odpowiednią wtyczkę antenową lub RJ45.
Pozwala rozszerzyć naszą centralę sieciową o 50 adresów, do których można przypisać bezprzewodowe urządzenia serii JA-8x (czujki, sterowniki, syreny oraz inne).
Koszt takiego modułu jest zależny od ilości sztuk jakie potrzebujemy, ale cena pojedynczego egzemplarza jest bardzo atrakcyjna na pojedynczego nabywcy, lub małej lokalnej firmy, która zarządza tylko małą osiedlową siecią komputerową. Warto wspomnieć o pozytywnych opiniach produktów tej marki.

Możesz również polubić…